Schody FAKRO

Firma FAKRO má ve své nabídce různé modely půdních schodů, které umožňují vyhovět individuálním potřebám zákazníků.

Všechny modely skládacích schodů FAKRO zajišťují vysokou těsnost a tepelnou izolačnost, jak rovněž splňují normu PN - EN 14975: 2007

K nejpopulárnějším patří schody LWS. Pokud disponujeme větším rozpočtem, můžeme zvolit schody LWK, které zaručují vyšší komfort používání. Jsou vybavené poklopem v bílé barvě, jak rovněž dodatečně mádlem a ochrannými patkami. Dalším výrobkem ze skupiny se zvýšeným komfortem používání jsou schody LWL vybavené dodatečným mádlem, na prostředním dílu, jak rovněž pistovým zařízením pomáhajícím skládání a rozkládání žebříku.

Ve skupině schodů pro speciální použití se nacházejí schody super energeticky úsporné LTK směřované k zákazníkům, kterým záleží na nejnižším součiniteli tepelného prostupu.

V případě nedostatečného prostoru do rozložení žebříku skládacích schodů můžeme použít vysouvací schody LDK, vybavené podobným způsobem jak schody LWK.

Jestliže naše schody mají tvořit ohňovou bariéru a předcházet rozšiřování se ohně, tehdy máme na výběr skládací protipožární schody LWF anebo stahovací protipožární schody LSF. Dodatečnou předností schodů LSF je jejich rychlá montáž, jak rovněž malé rozměry rámu.

Pro často používaná místa jsou velmi vhodné schody LWM s kovovým žebříkem se zvýšenou odolností. Tyto schody jsou rovněž dostupné ve verzi LWM-K dodatečně vybavené v mádlo a poklop v bílém provedení. Stahovací schody LST, LSZ mají malé rozměry rámu a charakterizují se rychlou montáží. Jsou určené zvláště na místa, ve kterých není možné použití skládacích schodů. Dodatečně díky speciálnímu mechanizmu, jsou otevírané a skládané při pomoci tyče, proto jsou zvlášť doporučované do vysokých místností.

Jestliže disponujeme větším prostorem v místnosti, můžeme použít mlynářské, stacionární schody MSU. S ohledem na jednoduchou a solidní konstrukci se výborně osvědčují v průběhu častého používání